تبلیغات
LoVely3 - بافت مو
بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 21 شهریور 1390اموزش بافت فرانسوی


بافت مو به سبک فرانسوی

وقتی به بافت ساده لایه لایه مو از دو طرف سر در حین بافت اضافه شود . بافت فرانسوی ایجاد می‌گردد. در بافت فرانسوی از بافت ساده از رو استفاده می‌شود. در زیر چگونگی بافت آن نشان داده می‌شود.
  

وقتی به بافت ساده لایه لایه مو از دو طرف سر در حین بافت اضافه شود . بافت فرانسوی ایجاد می‌گردد. . در بافت فرانسوی از بافت ساده از رو استفاده می‌شود . در زیر چگونگی بافت آن نشان داده می‌شود.  

دسته ای از مو را از جایی که می‌خواهید بافت شروع بشود جدا کنید.
 

با فرو کردن انگشت نشانه و انگشت وسط مو به سه دسته ی مساوی تقسیم می‌شود. 

 

با کمک دست چپ این لایه را از بقیه مو جدا کنید. ابتدا یک بافت ساده ی سه تایی بزنید یعنی رشته ی سمت راست را به حالت ضربدر بر روی رشته ی وسطی بگذارید و رشته ی سمت چپ را بر روی رشته ی وسط فعلی بگذارید. در واقع تا اینجا شما فقط یک رج بافت ساده زده اید.  

 

 

 

از سمت راست سر یک رج مو جدا کنید.  

 

این رج جدا شده را بر روی رشته ی میانی فعلی بگذارید و یک بافت ساده بزنید. یعنی لایه ی سمت راست را بر روی لایه ی وسط که به آن رج جدید را اضافه کرده ایم بگذارید. 

 

همین کار را هم در سمت چپ سر می‌کنیم . یعنی یک رج از سمت چپ سر جدا می‌کنیم و به لایه ی وسطی اضافه کرده یک بافت ساده می‌زنیم.
 

این کار را مرتب ادامه می‌دهیم یعنی به ترتیب از سمت چپ و راست رج‌های مو را جدا می‌کنیم و به لایه ی وسط اضافه می‌کنیم و یک بافت می‌زنیم .  

 در نهایت انتهای مو را با روبان یا کش مو گره می‌زنیم .طبقه بندی: آرایشی و بهداشتی، 
ارسال توسط مهشید
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
لینک دوستان


Pichak go Up
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به LoVely3 می باشد.